Medarbetare

generic_person
Direktor
Anders Holmefur
013-12 46 11
anders@hearttoheart.se

1generic_person
Personalansvarig
Margareta Klerfors
013-24 63 35
margareta@hearttoheart.se

1generic_person
Kommunikation
Hanna Andersson
013-12 46 11
hanna@hearttoheart.se

1generic_person
Ekonomi

Boije Gustavzohn
013-12 46 11
boije@hearttoheart.se

1generic_person
Butiksansvarig Second Hand Linköping
Anneli Cronstrand
013-12 46 11
anneli@hearttoheart.se

1generic_person
Butiksansvarig Second Hand Mjölby

Vivi-Ann Ahlström
0142-186 60
vivi-ann@hearttoheart.se

generic_person
Styrelseordförande
Jörgen Ljung
jorgen@hearttoheart.se

1generic_person
Second Hand-ansvarig
Peter Methander
013-12 46 11
peter@hearttoheart.se

1generic_person
Transport, lager & klädhantering
Sture Kårén
013-12 46 11
sture@hearttoheart.se

generic_person
Kommunikation/Webb
Mikael Good
013-480 92 52
mikael@hearttoheart.se

1generic_person
Biståndsansvarig
Rickard Klerfors
013-12 46 11
rickard@hearttoheart.se

1generic_person
Butiksansvariga Second Hand Kisa
Susanne Holm Söderberg & Helene Nilsson
0494-100 04
kisa@hearttoheart.se

1generic_person
Butiksansvarig Second Hand Motala
Inga-Lill Persson
0141-524 10
inga-lill@hearttoheart.se